Language
Aktualności
26
Lut 2013

Chiptuning – dlaczego program zwiększający moc robiony jest indywidualnie do każdego auta?

26.02.2013 12:52

Bardzo często klienci zadają nam pytanie, dlaczego czas przygotowania programu to średnio aż 3 godziny i dlaczego w naszych oddziałach musimy wykonywać wielokrotne pomiary na hamowni.
Oczywiście na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że nie jest to logiczne, bo skoro dany model samochodu jest już długo na rynku, to jego modyfikacja powinna być prosta i polegać na wgraniu jakiegoś gotowego programu z bazy – co skróciłoby czas oczekiwania.

Więcej...
29
Gru 2012

Śnieżne szaleństwo na Ski-Doo tylko z rozwiązaniami V-tech

29.12.2012 9:58
Twój skuter śnieżny też może znaleźć coś pod choinką!

Długo oczekiwana premiera najnowszego rozwiązania sygnowanego marką V-tech – DataLogger do skuterów Ski-Doo, najpopularniejszych „przecinaków” śnieżnych – narzędzie, którego nie przepuści żaden tuner.
Niewielkiej objętości urządzenie, które właśnie pojawiło się na rynku, to nic innego jak moduł komunikacyjny ze sterownikami umieszczonymi w skuterach firmy BRP. To, niepozorne z wyglądu „czarne pudełko” to nic innego jak interface diagnostyczno-flashujący – czyli absolutny „MUST HAVE” dla każdego, kto chciałby podkręcić własny Ski-Doo.

Więcej...
15
Lis 2012

Dwie hamownie podwoziowe 4x4 w V-tech Tuning. Pierwsi w Polsce

15.11.2012 12:40

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie posiadaczy aut z napędem na cztery koła oraz na prace badawcze nad najnowszymi silnikami i systemami kontroli trakcji, postanowiliśmy w naszej głównej siedzibie zainstalować drugą hamownię podwoziową 4×4 (VT-4). Tym samym staliśmy się pierwszą w Polsce firmą udostępniającą naszym klientom dwie hamownie podwoziowe 4×4. Coraz więcej samochodów wymaga, aby nawet przy napędzie na jedną oś, druga obracała się z dokładnie taką samą prędkością (symulacja drogi). Obydwie nasze hamownie 4×4 mają możliwość sprzęgania (łączenia) osi sprzęgłem, w związku z czym pomiary najnowszych modeli BMW, Mercedesa czy Audi nie stanowią problemów.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook