Language
Aktualności
6
Mar 2013

Chip tuning i wyłączanie DPF w 1.6 TDI

6.03.2013 11:40

Jako pierwsi przygotowaliśmy kompletny pakiet rozwiązań dla 1.6 TDI oferowanego w koncernie VW. Potrafimy zarówno tuningować ten silnik, jak również wyłączyć filtr cząstek stałych (DPF). Oczywiście przy okazji tuningu auta można również w korzystnej cenie wyłączyć filtr DPF i oszczędzić na kosztownej wymianie filtra w ASO. Z racji dużych rezerw mocy w tym silniku polecamy jego tuning – całkowicie bez ryzyka dla elementów przeniesienia napędu, skrzyni biegów czy silnika.

Więcej...
27
Lut 2013

Mercedes Kompressor – update chiptuningu

27.02.2013 14:32

Przygotowaliśmy update chiptuningu dla Mercedes 180 Kompressor, 200 Kompressor, 230 Kompressor zarówno dla modelów CLK, jak i SLK oraz klasy C-Klasse i E-Klasse. Rozwiązanie poprawia równomierność rozłożenia momentu obrotowego (bez jego dalszego zwiększania) oraz zwiększa moc o kolejne 10-15 KM.

26
Lut 2013

Chiptuning – dlaczego program zwiększający moc robiony jest indywidualnie do każdego auta?

26.02.2013 12:52

Bardzo często klienci zadają nam pytanie, dlaczego czas przygotowania programu to średnio aż 3 godziny i dlaczego w naszych oddziałach musimy wykonywać wielokrotne pomiary na hamowni.
Oczywiście na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że nie jest to logiczne, bo skoro dany model samochodu jest już długo na rynku, to jego modyfikacja powinna być prosta i polegać na wgraniu jakiegoś gotowego programu z bazy – co skróciłoby czas oczekiwania.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook