Language
Oferta
Chip tuning

Chip tuning

Chip tuning to zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa oraz poprawa sprawności. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania chip tuningowe badane na hamowniach podwoziowych. Robimy to rozsądnie, nie narażając silnika na nadmierny wysiłek. Wybierając nas, wybierasz uznaną i pewną markę. Tysiące osób rocznie wybiera chip tuning na hamowni w V-tech. Bądź jednym z naszych zadowolonych klientów.

Chip tuning
Alternatywa dla chiptuningu

Power Box

Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to power box jest rozsądną alternatywą dla chip tuningu. Nasze nowoczesne, cyfrowe moduły tuningowe to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek. Działają podobnie jak chip tuning - jednak niczego nie modyfikujemy w aucie a power box możesz łatwo sam wypiąć przed wizytą w serwisie, a po wizycie powtórnie zapiąć. Co więcej - możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy). Dostępne także power boxy sterowane telefonem Android i iPhone. Aplikacji szukaj w PlayStore i AppStore.

Hamownie podwoziowe
Najdokładniejsze na rynku

Hamownie podwoziowe

Jako producent hamowni podwoziowych oferujemy hamownie jednoosiowe oraz hamownie podwoziowe dla samochodów z napędem 4×4, traktorów i specjalizowane hamownie dla ciężarówek. Oferowane są zarówno w wersji inercyjnej, jak i obciążeniowej. Dodatkowo w wersji 4×4 stosuje się nowatorski system mechanicznej synchronizacji przedniej i tylnej osi, co daje możliwość mierzenia najnowszych samochodów wyposażonych w aktywne systemy kontroli trakcji. Uzupełnienie bogatej oferty stanowią hamownie dla jednośladów oraz quadów. Wszystkie produkowane hamownie posiadają oznaczenie CE, co oznacza, że są wykonane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami.

Wyłączanie FAP/DPF
100% skuteczne

Serwisowanie filtrów FAP/DPF

Problem z DPF? Drażni Cię już kontrolka awarii silnika i ustawiczne problemy z mocą w aucie z zatkanym lub zużytym filtrem cząstek stałych?
Oferujemy programowe wyłączanie filtra cząstek stałych FAP / DPF, emulatory DPF i regenerację filtrów cząstek stałych (chemiczne czyszczenie DPF).

Szkolenia

Szkolenia z chip tuningu

Celem szkoleń z chip tuningu jest podniesienie poziomu wiedzy kursantów i spowodowanie, aby mogli pracować jako chip tunerzy. Jeżeli myślisz o otwarciu warsztatu tuningowego lub już go prowadzisz, ale chciałbyś uniezależnić się od dostawcy chipów i samemu modyfikować samochody i pisać chipy, a nie korzystać z gotowych wsadów - to jest oferta dla ciebie. Chip tuning to dobry biznes także jako dodatkowa oferta dla warsztatów samochodowych, serwisów samochodowych i sklepów z częściami.

Ładowarki EVSE

Zaawansowane ładowarki do samochodów elektrycznych EVSE.

Serwis samochodów elektrycznych i PHEV

Serwis samochodów elektrycznych i PHEV

Nasz serwis aut elektrycznych i hybrydowych naprawia baterie samochodów EV, instalacje elektryczne i inne usterki.

Serwis samochodowy

Serwis samochodowy

Szeroki zakres napraw, prac serwisowych i modyfikacji.

Pliki chip tuning

Pliki chip tuning

Od wielu lat dostarczamy testowane na hamowniach indywidualnie przygotowywane pliki chip tuningowe. Gwarantujemy najwyższy poziom wiedzy o sterownikach, krótki czas realizacji (nawet skomplikowanych chipów) i rozsądną cenę. Jako producent flasherów, oraz hamowni możemy dostarczać zaawansowane pliki, także z opcjami typu dpf off, scr off, L2 off, speed limiter off, pops&bangs etc.

Pliki chip tuning

Tuning samochodów ciężarowych

Chiptuning samochodów ciężarowych. Zwiększenie mocy powoduje zmniejszenie spalania. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii