Language
Kalkulator oszczędności

Przy dzisiejszych bardzo wysokich cenach paliw, tak ważne stają się kosztowe aspekty korzystania z samochodu. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług w zakresie chip tuningu lub montażu PowerBox'a w swoim aucie to, przy zachowaniu takiego samego umiarkowanego stylu jazdy, średnie zużycie paliwa może spaść od kilku dziesiątych litra do nawet kilku litrów na 100 km (w przypadku samochodów ciężarowych). Taka oszczędność to wymierne korzyści finansowe.

Poniżej znajdziesz kalkulator, który pomoże Ci przeliczyć ile możesz zaoszczędzić w skali roku dzięki naszym rozwiązaniom. Do kalkulatora wprowadź (za pomocą suwaków lub wpisując w polach po prawej) wartości odpowiadające Twojej sytuacji. Po ustawieniu wartości zobaczysz pod formularzem wynik kalkulacji i dowiesz się ile pieniędzy może zostać w Twojej kieszeni.


Przy średniej cenie paliwa 8.00 zł za litr i zmniejszeniu zużycia o 1.5 l/100 km w Twoim samochodzie, którym przejeżdżasz średnio 20 000 kilometrów na rok, jesteś w stanie zaoszczędzić miesięcznie 200,00 zł, co rocznie daje nawet:

2 400,00 PLN

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook