Language
Aktualności
6
Mar 2018

Serwis samochodowy na serio

6.03.2018 10:31

Minęło już trochę czasu od momentu, kiedy zestaw kluczy i śrubokrętów wystarczał do wykonywania większości napraw mechanicznych w samochodach. Dziś, przy pojazdach wypełnionych elektroniką, komputerami i bazujących na zaawansowanych systemach wtryskowych potrzebne są nowe narzędzia. Narzędzia elektroniczne.

Więcej...
15
Sty 2018

Pierwsza na świecie całkowicie modularna hamownia na targach Autosport International Birmingham

15.01.2018 10:13

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.

Pierwsza na świecie, całkowicie modularna hamownia (EVO) spodobała się bardzo. Możliwość dowolnej rozbudowy hamowni począwszy od "ośki" a skończywszy na w pełni synchronizowanej AWD (4x4) z czterema hamulcami elektrowirowymi, synchronicznymi z pomiarem danych z CAN/OBD i pełnym zdalnym sterowaniem zaowocowała kolejnymi zamówieniami.
Przypominamy, że hamownie można obejrzeć i zamówić w naszych centrach w Wielkiej Brytanii, w Niemczech i Polsce.

Więcej...
23
Lis 2017

V-tech na Professional MotorSport World Expo 2017

23.11.2017 12:48

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za odwiedzenie naszego stoiska podczas Professional MotorSport World Expo 2017 w Kolonii. To był pracowity czas dla naszej obsługi. Zapraszamy w przyszłym roku.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook