Language
Aktualności
18
Lip 2012

Renault Master - strongman wśród dostawczaków

18.07.2012 9:07

W naszej ofercie posiadamy boxy do wszystkich wersji silnika 2.3dci. Zaletą PowerBoxa jest możliwość samodzielnego wypięcia go przed wizytą w serwisie, co pozwala uniknąć ewentualnych problemów z gwarancją producenta samochodu. Po zastosowaniu modułu zaobserwowano wyraźne oszczędności w spalaniu.

Więcej...
17
Lip 2012

Tuning VW 1.6TDI CR

17.07.2012 14:11

Tuning VW 1.6 TDI CR obecnego także w autach Audi, Seat oraz Skoda jest możliwy dzięki zewnętrznemu modułowi dwukanałowemu. RedBox 2CH, bo tak brzmi pełna nazwa tego rozwiązania, steruje zarówno dawką paliwa jak i ciśnieniem doładowania, wg precyzyjnych map przygotowanych na hamowni podwoziowej. Umożliwia to osiągnięcie lepszego składu mieszanki (AFR), a co za tym idzie wyższej mocy, niż ma to miejsce w przypadku RedBoxa w wersji jednokanałowej, przy zachowaniu bezpiecznych parametrów pracy silnika.

Więcej...
19
Kwi 2012

Zapobieganie zamiast nadzoru, czyli alternatywa dla systemu monitoringu pojazdów

19.04.2012 13:55

W dużych flotach samochodowych dość powszechnym rozwiązaniem jest wdrażanie systemu monitoringu pojazdów. Taki monitoring szybkości czy sposobu eksploatacji pojazdu dostarcza właścicielowi floty informacji, którzy kierowcy jeżdżą ekonomicznie i stosują się do przepisów, a którzy uwielbiają przycisnąć gaz. Jednak nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić na taki luksus a jeździć przecież trzeba.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook