Language
Aktualności
1
Sie 2017

Zwiększenie zasięgu i trwałości baterii w samochodach elektrycznych

1.08.2017 14:36

Jazda bazująca wyłącznie na korzystaniu z przyspieszania – zużywania lub regeneracji - odzyskiwania energii nie jest efektywna energetycznie i bardziej obciąża baterię.

Dla zobrazowania przyjrzyjmy się efektywności energetycznej i jako przykład weźmy zjazd autem ze wzniesienia i wyjechanie na następne o tej samej wysokości. Zbliżona do takiej sytuacja ma miejsce w terenie pofałdowanym. Dla uproszczenia pomińmy opory powietrza, opory toczenia oraz opory mechanizmów. Załóżmy, że akumulator w naszym pojeździe jest całkiem pusty.

Więcej...
5
Lip 2017

Nissan Leaf - chip tuning

5.07.2017 13:22

Nasza oferta tuningu samochodów elektrycznych i hybrydowych obejmuje także wszystkie generacje Nissana Leafa.

Więcej...
5
Lip 2017

Chip tuning Ferrari, Lamborghini, Porsche…

5.07.2017 12:53

Supercars i Muscle Cars to grupy samochodów przez nas bardzo lubiane. Duże silniki, zarówno wolnossące jak i turbodoładowane albo z kompresorem modyfikujemy od wielu lat i mamy na tym polu duże doświadczenie.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook