Language
Aktualności
3
Sty 2017

Powerboxy - tuning aut na gwarancji

3.01.2017 11:01

Chip tuning samochodu na gwarancji jest możliwy bez ryzyka jej utraty – za pomocą modułów Powerbox - podobnie chip tuning samochodu w leasingu czy auta firmowego. Zwiększają one moc i moment obrotowy, podobnie jak chip tuning, jednak wpinane są w fabryczne złącza i nie wymagają przeprogramowania sterownika silnika. Powerbox można łatwo założyć i zdemontować. Wersje z bluetooth mogą być sterowane z Android i iPhone.

Więcej...
13
Gru 2016

Chevrolet Camaro z kompresorem - strojenie

13.12.2016 11:01

Jedna z rzeczy, które najbardziej lubimy - indywidualne strojenie amerykańskich samochodów. Dodany kompresor zapewnia solidnego kopa mocy i momentu obrotowego. Projekt zrealizowany w Strefie Tuningu w Gdyni.

Więcej...
25
Lis 2016

PowerBox dla maszyn New Holland

25.11.2016 9:17

Inżynierowie firmy V-tech Tuning opracowali wyjątkowy PowerBox zwiększający moc i moment obrotowy w szerokiej gamie maszyn rolniczych firmy New Holland. Oferowane rozwiązanie znacząco poprawia wydajność pracy i możliwości sprzętu.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook