Language
Aktualności
21
Kwi 2017

Artykuł o naszych hamowniach na checksumm.com

21.04.2017 10:02

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszych hamowniach na jednym z największych forów poświęconych modyfikowaniu programów w sterownikach samochodowych - checksumm.com.

Więcej...
14
Mar 2017

Chip tuning, power boxy, gwarancja, leasing

14.03.2017 9:18

Posiadacze nowych samochodów, także samochodów leasingowanych lub zakupionych na kredyt obawiają się często o ryzyko utraty gwarancji i wykrycia chip tuningu w autoryzowanym serwisie podczas przeglądu. Dlatego wybór pada na power boxy.

Z drugiej strony chip tuning określany jest jako bardziej profesjonalny jak power boxy (które często opisywane są jako pudełka z rezystorem w środku) – i to przyciąga jak magnes. Oczywiście na rynku istnieją także i takie rozwiązania, po parędziesiąt złotych, które faktycznie są kopiami starych analogowych boxów z lat 90-tych i będą one w sprzedaży, dopóki będą na nie klienci, wychodzący z założenia, że im taniej tym lepiej.

Więcej...
14
Lut 2017

Otwarte również w weekend

14.02.2017 14:22

Wszystkich zapracowanych, którzy nie mają czasu w ciągu tygodnia zapraszamy do odwiedzenia nas w weekend. Począwszy od soboty 4 marca pozostajemy do dyspozycji chcących skorzystać z naszych usług. Szczegóły w dziale kontakt.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook