Oferta
Chip tuning

Chiptuning

Chiptuning to zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa oraz poprawa sprawności. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania chip tuningowe. Robimy to rozsądnie, nie narażając silnika na nadmierny wysiłek. Wybierając nas, wybierasz uznaną i pewną markę. Tysiące osób rocznie wybiera V-tech. Bądź jednym z naszych zadowolonych klientów.

Chip tuning
Alternatywa dla chiptuningu

PowerBox

Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to box jest rozsądną alternatywą dla chiptuningu. Nasze nowoczesne, cyfrowe moduly to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek, banalne w montażu i demontażu. Działają podobnie jak chip tuning - jednak niczego nie modyfikujemy w aucie a box możesz łatwo sam wypiąć przed wizytą w serwisie, a po wizycie powtórnie zapiąć. Co więcej - możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy).

Hamownie podwoziowe
Najdokładniejsze na rynku

Hamownie

Oferta obejmuje hamownie jednoosiowe oraz hamownie podwoziowe dla samochodów z napędem 4×4. Oferowane są zarówno w wersji inercyjnej, jak i obciążeniowej. Dodatkowo w wersji 4×4 stosuje się nowatorski system mechanicznej synchronizacji przedniej i tylnej osi, co daje możliwość mierzenia najnowszych samochodów wyposażonych w aktywne systemy kontroli trakcji. Uzupełnienie bogatej oferty stanowią hamownie dla jednośladów oraz quadów. Wszystkie produkowane hamownie posiadają oznaczenie CE, co oznacza, że są wykonane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami.

Chip tuning
100% skuteczne

Wyłączanie filtrów FAP/DPF

Drażni Cię już kontrolka awarii silnika i ustawiczne problemy z mocą w aucie z zatkanym lub zużytym filtrem cząstek stałych?
Jako pierwsi na rynku polskim oferujemy programowe wyłączanie filtra cząstek stałych FAP / DPF.

Szkolenia

Szkolenia

Celem szkolenia, w czasie którego zostaną przedstawione bardzo ciekawe i nigdy niepublikowane informacje, jest wyjaśnienie technikom / mechanikom jak ECU naprawdę działa i jakie są realne możliwości dokonywania modyfikacji parametrów ECU.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii