Language
  • V-tech Tuning
  • Zwiększ przyjemność z jazdy - Chip Tuning dla Jeep Compass 2.0 MultiJet
Aktualności

Zwiększ przyjemność z jazdy - Chip Tuning dla Jeep Compass 2.0 MultiJet

28.09.2023 11:05
przez V-tech Tuning

Przedstawiamy Ci niesamowitą transformację Twojego Jeepa Compassa 2.0 MultiJet - dzięki chip tuningowi, Twój Jeep daje prawdziwą przyjemność z jazdy.

Moc, jaka Cię zadziwi

Jeep Compass 2.0 MultiJet już sam w sobie jest atrakcyjnym SUV-em, ale teraz może stać się jeszcze lepszy. Dzięki chip tuningowi seryjne osiągi samochodu, zmierzone na hamowni, znacznie wzrosły. Moc, która wcześniej wynosiła 158 KM, teraz wzrasta do 193 KM, a moment obrotowy wzrasta do rewelacyjnych 440 Nm.

Zaawansowana technologia dla Twojego pojazdu

Chip tuning to operacja, która polega na zmianie oprogramowania w sterowniku silnika, odkrywając ukryte rezerwy mocy. To nie tylko podniesienie mocy, to również optymalizacja pracy silnika, co wpływa na oszczędność paliwa i wydajność pojazdu. Nie tylko podnosimy moc, ale zawsze dbamy o trwałość silnika utrzymując zmiany na bezpiecznym dla silnika poziomie.

Gotów na nowe doświadczenia? Wybierz chip tuning w V-tech Tuning. Zadzwoń i umów się już dziś: 126586666

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook