Language
  • V-tech Tuning
  • Zablokowane MD1, MG1, MEVD17? Nie trać klientów, użyj PowerBox Digital
Aktualności

Zablokowane MD1, MG1, MEVD17? Nie trać klientów, użyj PowerBox Digital

31.01.2023 9:45
przez V-tech Tuning
Zablokowane MD1, MG1, MEVD17? Nie trać klientów, użyj PowerBox Digital

Od około połowy 2020 roku pojawiły się sterowniki Bosch MD1, MG1, MEVD17, które są, lub podczas update mogą zostać zablokowane i nie da się ich po dziś dzień przeprogramować ani przez OBD, ani benchem. Alternatywą zapewniającą bardzo dobry rezultat, zbliżony do chiptuningu jest PowerBox Digital.
Taki zewnętrzny moduł tuningowy ma swoje mapy i może być strojony na hamowni przez tunera. V-tech przygotował do PowerBox Digital gotowe programy, ze sprawdzonymi na hamowni osiągami - więc możesz użyć gotowego, sprawdzonego rozwiązania. Montaż do wiązki silnika jest banalnie prosty dzięki użyciu fabrycznych wtyczek.
PowerBox jest często wybierany zamiast chiptuningu przez klientów z autami nowymi, o długiej gwarancji, albo samochodami w leasingu lub wypożyczonymi.

Własne mapy w PowerBox Digital

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook