Language
Aktualności

V-tech PowerBox Go w Jeepie Renegade 1.3T 180KM

11.08.2023 19:00
przez V-tech Tuning

V-tech PowerBox Go to zaawansowane urządzenie tuningowe, które umożliwia podniesienie mocy i momentu obrotowego silnika w samochodach, np. w Jeepie Renegade 1.3T o mocy 180KM. Ten kompaktowy SUV już sam w sobie oferuje dobre osiągi, ale dla osób poszukujących dodatkowej dynamiki i wydajności, V-tech PowerBox Go może być atrakcyjnym wyborem.

Poprzez inteligentne modyfikacje sygnałów czujników silnika, V-tech PowerBox Go pozwala na zoptymalizowanie parametrów pracy silnika, co skutkuje zwiększeniem mocy oraz momentu obrotowego. Dzięki temu przyspieszenia są bardziej dynamiczne, a manewry wyprzedzania stają się bardziej pewne.

Co ważne, V-tech PowerBox Go jest projektowany tak, aby zapewnić bezpieczne i kontrolowane zwiększenie osiągów, gdyż działa w granicach parametrów technicznych silnika. Ponadto, V-tech PowerBox Go jest łatwy w montażu i demontażu, co pozwala na szybkie dostosowanie samochodu do różnych potrzeb.

Jeśli jesteś posiadaczem Jeepa Renegade 1.3T o mocy 180KM i chcesz poczuć jeszcze większą moc podczas jazdy, V-tech PowerBox Go może być interesującą opcją do rozważenia.

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook