Language
  • V-tech Tuning
  • Śnieżne szaleństwo na Ski-Doo tylko z rozwiązaniami V-tech
Aktualności

Śnieżne szaleństwo na Ski-Doo tylko z rozwiązaniami V-tech

29.12.2012 9:58
przez V-tech Tuning
Twój skuter śnieżny też może znaleźć coś pod choinką!

Długo oczekiwana premiera najnowszego rozwiązania sygnowanego marką V-tech – DataLogger do skuterów Ski-Doo, najpopularniejszych „przecinaków” śnieżnych – narzędzie, którego nie przepuści żaden tuner.
Niewielkiej objętości urządzenie, które właśnie pojawiło się na rynku, to nic innego jak moduł komunikacyjny ze sterownikami umieszczonymi w skuterach firmy BRP. To, niepozorne z wyglądu „czarne pudełko” to nic innego jak interface diagnostyczno-flashujący – czyli absolutny „MUST HAVE” dla każdego, kto chciałby podkręcić własny Ski-Doo.

SeaDoo BRPDiag Datalogger & Flasher
SeaDoo BRPDiag Datalogger & Flasher

Na co pozwala DataLogger?

Przede wszystkim pozwala na podgląd i zapis danych z czujników znajdujących się wewnątrz skutera, ale głównym atutem jest wbudowany kontroler AFR (Air/Fuel Ratio), wymagający jedynie wmontowania do naszego pojazdu odpowiedniego czujnika. Interfejs posiada dwa dodatkowe wejścia analogowe do użytku własnego. Do tego wszystkiego, sterowanie naszym DataLoggerem może odbywać się zdalnie, przy użyciu zwykłego smartfona.

SeaDoo BRPDiag Datalogger & Flasher
SeaDoo BRPDiag Datalogger & Flasher

Czy dzięki temu można wykonać chiptuning skuterów Ski-Doo?

Tak! Moduł DataLogger poprzez możliwość zapisu danych do sterownika pozwala na pełny tuning programowy skuterów Bombardiera oraz całkowitą kustomizację pojazdu.

Co w sytuacji, gdy nie chcę sam edytować programu sterownika?

Wtedy śledź naszą stronę albo skontaktuj się z nami już teraz, aby zapytać się o gotowy chiptuning dla skuterów śnieżnych BRP.

No dobra, to na zimę – a co ze ślizgaczami wodnymi oraz quadami?

To może być dla Ciebie zaskoczenie, ale – DataLogger działa również ze skuterami wodnymi Sea-Doo, jak i quadami Can-Am!

Po więcej informacji dla klientów, tunerów, jak i developerów – zapraszamy do kontaktu!

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook