Language
Aktualności

PowerChip Digital dla BMW M440i xDrive 374KM

7.06.2024 14:42
przez V-tech Tuning
PowerChip Digital dla BMW M440i xDrive 374KM
Zmierzone na hamowni:
 
Seryjne parametry: 370KM / 556Nm
V-tech PowerChip Digital: 403KM / 649Nm
 
Chcesz aby i twoje auto zyskało więcej mocy? Zapraszamy.

V-tech PowerChip Digital to nowoczesny chip tuningowy, który oferuje zaawansowaną modyfikację parametrów pracy silnika w celu zwiększenia jego wydajności i osiągów. Jego zalety obejmują:

  1. Zwiększenie mocy i momentu obrotowego: Dzięki precyzyjnej regulacji parametrów wtrysku paliwa i zapłonu, V-tech PowerChip Digital pozwala na znaczące zwiększenie mocy silnika oraz momentu obrotowego, co przekłada się na lepsze osiągi i dynamiczniejszą jazdę.

  2. Optymalizacja zużycia paliwa: Poprawiając efektywność procesu spalania, chip ten może przyczynić się do zmniejszenia zużycia paliwa, co jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i portfela użytkownika.

  3. Łatwa instalacja: V-tech PowerChip Digital jest zazwyczaj łatwy do zainstalowania, co nie wymaga skomplikowanych modyfikacji w pojeździe. Może być zamontowany przez użytkownika bez potrzeby odwiedzania warsztatu.

  4. Bezpieczeństwo i niezawodność: Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i długotrwałej pracy, chip jest testowany pod kątem zgodności z normami producentów samochodów.

  5. Dostosowanie do indywidualnych potrzeb: Oprogramowanie chipu pozwala na indywidualne dostosowanie ustawień do specyficznych potrzeb kierowcy oraz charakterystyki jazdy, co umożliwia uzyskanie optymalnych rezultatów w różnych warunkach.

V-tech PowerChip Digital stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić osiągi swojego pojazdu, jednocześnie dbając o ekonomię i bezpieczeństwo jazdy.

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook