Language
Aktualności

PowerBox Digital dla Mercedesa A35 AMG

27.07.2023 9:22
przez V-tech Tuning
Mercedes A35 AMG PowerBox Digital
Dla miłośników sportowej jazdy PowerBox Digital jest idealnym rozwiązaniem, pozwalającym czerpać jeszcze więcej przyjemności z prowadzenia tego już i tak emocjonującego modelu Mercedesa.
Montaż PowerBoxa Digital jest prosty i bezinwazyjny, co oznacza, że nie są wymagane żadne trwałe zmiany w konstrukcji samochodu. To wielokanałowe urządzenie podłączane jest do istniejącego układu elektronicznego silnika, dzięki czemu można w pełni wykorzystać potencjał jednostki napędowej będącej na gwarancji, ale z dodatkową mocą. PowerBox Digital wpływa na optymalizację parametrów pracy silnika, takich jak ciśnienie doładowania, ilość wtrysku paliwa czy moment zapłonu, co skutkuje wzrostem mocy i momentu obrotowego.
Efekty podnoszenia mocy PowerBoxem Digital są imponujące. Mercedes A35 AMG zyskuje znacznie lepsze przyspieszenie, co przekłada się na szybsze osiągi i bardziej dynamiczną reakcję na gaz. Dodatkowo, większy moment obrotowy sprawia, że samochód staje się bardziej elastyczny i lepiej radzi sobie w codziennej jeździe.
Chcesz aby i twoje auto zyskało więcej mocy? Zapraszamy.
 
Parametry seryjne 306KM / 400Nm
Na hamowni zmierzone: 318KM / 430Nm
Z PowerBox Digital: 335KM / 480Nm

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook