Language
  • V-tech Tuning
  • PowerBox Digital dla Ford Ranger Raptor - odzyskaj utraconą moc
Aktualności

PowerBox Digital dla Ford Ranger Raptor - odzyskaj utraconą moc

3.10.2023 12:34
przez V-tech Tuning
Ford Ranger Raptor

Powerbox Digital to innowacyjne rozwiązanie dla właścicieli Forda Rangera Raptora wyposażonego w potężny silnik V6 3.0 Ecoboost. Powerbox Digital sprawia, że imponujący europejski Ranger Raptor odzyskuje utracone konie i staje się bardziej potężnym i wszechstronnym pojazdem.

Dzięki PowerBox Digital Ford Ranger Raptor staje się jeszcze bardziej gotowy do pokonywania wyzwań na drodze i w terenie, co z pewnością docenią miłośnicy off-roadingu.

Powerbox Digital to nie tylko zwiększenie osiągów, ale także inwestycja w jakość jazdy. Dzięki precyzyjnej kalibracji i zaawansowanej technologii, to urządzenie nie tylko zwiększa moc i moment obrotowy, ale także zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność. Zyskaj pełną kontrolę nad swoim Rangerem Raptorem dzięki Powerbox Digital i ciesz się na drodze i w terenie jeszcze bardziej imponującymi osiągami tego terenowego potwora.

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook