Language
  • V-tech Tuning
  • PowerBox Digital dla Audi A4 B9 FL 45 TFSI 2.0 265 KM
Aktualności

PowerBox Digital dla Audi A4 B9 FL 45 TFSI 2.0 265 KM

17.07.2023 10:49
przez V-tech Tuning
PowerBox Digital dla Audi A4 B9 FL 45 TFSI 2.0 265 KM

Podniesienie mocy i momentu obrotowego w Audi A4 B9FL 45 TFSI 2.0 265 KM za pomocą V-tech PowerBox Digital przynosi liczne korzyści, które mogą znacząco poprawić osiągi i doznania za kierownicą tego już imponującego pojazdu.

Po pierwsze, instalacja V-tech PowerBox Digital pozwala zwiększyć moc silnika, co wpływa na dynamiczność jazdy. Zwiększenie mocy oznacza większą przyspieszenie, co jest szczególnie przydatne podczas wyprzedzania na autostradzie lub podczas ruszania na światłach. Dzięki temu Audi A4 staje się jeszcze bardziej responsywne i reaguje szybciej na wciśnięcie pedału gazu, co przekłada się na bezpieczeństwo i pewność manewrowania.

Po drugie, podniesienie momentu obrotowego przyczynia się do lepszego pokonywania wzniesień oraz poprawia elastyczność silnika. Zwiększony moment obrotowy oznacza, że auto lepiej radzi sobie na krętych drogach i w terenie, dzięki czemu kierowca może cieszyć się płynniejszą jazdą i większym komfortem. Dodatkowo, podniesienie momentu obrotowego zmniejsza konieczność częstego zmieniania biegów, co korzystnie wpływa na ekonomię paliwa.

Po trzecie, V-tech PowerBox Digital oferuje możliwość indywidualnej konfiguracji mocy, dzięki czemu kierowca może dostosować charakterystykę silnika do swoich preferencji. W zależności od potrzeb, można wybrać tryb sportowy dla jeszcze bardziej dynamicznej jazdy, bądź ekonomiczny, jeśli zależy nam na oszczędzaniu paliwa. Ta elastyczność sprawia, że podniesienie mocy i momentu obrotowego w Audi A4 B9FL 45 TFSI 2.0 265 KM przy użyciu V-tech PowerBox Digital to inwestycja, która przynosi zadowolenie i satysfakcję każdemu kierowcy.

Seryjnie zmierzone: 268 KM / 397 Nm

Z PowerBox Digital: 306 KM / 461 Nm

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook