Language
  • V-tech Tuning
  • Podkręć swoje wrażenia z jazdy Jaguarem XF 25t z PowerChip Premium!
Aktualności

Podkręć swoje wrażenia z jazdy Jaguarem XF 25t z PowerChip Premium!

5.07.2024 11:11
przez V-tech Tuning
Podkręć swoje wrażenia z jazdy Jaguarem XF 25t z PowerChip Premium!

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Jaguara XF 25t i szukasz sposobu na podniesienie jego osiągów, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. PowerChip Premium to zaawansowany moduł tuningowy, który znacznie poprawia moc i moment obrotowy Twojego samochodu.

Po zastosowaniu PowerChip Premium, moc Twojego Jaguara XF 25t wzrosła do 261 KM, a moment obrotowy osiągnął wartość 447 Nm. To oznacza, że Twój samochód nie tylko zyskał na przyspieszeniu, ale również lepiej radzi sobie w każdych warunkach drogowych, oferując bardziej dynamiczne i satysfakcjonujące doznania z jazdy.

Dzięki zaawansowanej technologii, PowerChip Premium zapewnia optymalne ustawienia silnika, poprawiając jego efektywność bez konieczności ingerowania w jego konstrukcję. Moduł jest łatwy w instalacji i całkowicie bezpieczny dla Twojego pojazdu.

Nie czekaj dłużej! Zainstaluj PowerChip Premium w swoim Jaguarze XF 25t i ciesz się jeszcze lepszymi osiągami oraz niezapomnianymi wrażeniami z każdej przejażdżki. Dołącz do grona zadowolonych kierowców, którzy już odkryli prawdziwy potencjał swojego samochodu.

Gotowy na nową przygodę za kierownicą? PowerChip Premium czeka na Ciebie!

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook