Language
  • V-tech Tuning
  • Pierwszy na świecie power box sterowany iPhone i Android
Aktualności

Pierwszy na świecie power box sterowany iPhone i Android

7.03.2014 13:31
przez V-tech Tuning
PowerBox

Premiera piątej generacji power boxów do chiptuningu przygotowana przez V-tech - twórców technologii boxów do diesla (Patent https://www.google.com/patents/WO2008130257A1?cl=en ) jest sterowana także bezprzewodowo przez iOS (iPhone i inne urządzenia ze stajni Apple) oraz Android. Technologie WiFi i Bluetooth pozwalają na kontrolowanie mocy, zmianę programów, włączanie i wyłączanie boxa oraz wiele innych, wciąż rozwijanych możliwości.

PowerBox
V-tech Box Manager dla iOS

Nowością jest także to, że nowy box dysponuje pełną kontrolą zmian mocy nie tylko w funkcjach obciążenia i obrotów, ale także kontrolą dynamiki zmian w czasie. Hermetyzowana obudowa typu automotive z wymiennymi wiązkami pozwala na stosowanie boxa w samochodach z różnymi silnikami. Ułatwia to  adaptację boxa do nowego samochodu, jak również pozwala dystrybutorom na programową zmianę jego typu.

PowerBox
V-tech Box Manager dla systemu Android

Aplikacje do kontroli najnowszych power boxów są do pobrania bezpłatnie z Google Play (Android) oraz App Store (iPhone).

Jeżeli chcesz być dystrybutorem V-tech Power Box dla iOS i Android – skontaktuj się z skontaktuj się z biurem: 126586666, biuro@vtech.pl – możliwe jest także zamówienie przykładowych boxów w celu zapoznania się z produktem.

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook