Language
Aktualności

GreenBox

7.07.2022 12:33
przez V-tech Tuning

GreenBox to pomysł dla Ciebie na walkę z wysokimi cenami paliw. To zewnętrzne urządzenie, modyfikujące pracę silnika. Modyfikacja jest nakierowana na poprawę sprawności i zmniejszenie zużycia paliwa. Efektem jest odczuwalny wzrost mocy i momentu obrotowego, oraz wymierne oszczędności paliwa przy niezmienionym stylu jazdy.

Instalacja jest prosta i opiera się o fabryczne wtyczki samochodu. W większości modeli sam założysz w 5 minut - a także wyjmiesz (np. gdy jedziesz do serwisu).

Kończy się leasing? Możesz w przyszłości użyć w innym aucie.

Ponieważ jesteśmy pewni skuteczności naszych rozwiązań, to proponujemy wzięcie naszego GreenBoxa na próbę. Możesz go zainstalować samemu lub w naszej firmie. Do miesiąca możesz go zwrócić, lub, gdy uznasz, że osiągi i oszczędności Tobie odpowiadają - pozostaw go w Twoim samochodzie. Życzymy szerokiej drogi!

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook