Language
Aktualności

Chiptuning Volkswagena Polo 1.0 TSI 95KM

10.08.2023 12:15
przez V-tech Tuning
VW Polo 1.0 TSI Chiptuning

Volkswagen Polo 1.0 TSI z silnikiem o mocy 95KM to kompaktowy samochód, który cieszy się popularnością ze względu na oszczędność paliwa, zwrotność i dobrą dynamikę. Jednak niektórzy kierowcy poszukują jeszcze większej wydajności i emocji za kierownicą. W takich przypadkach chiptuning może być odpowiedni, umożliwiającą zwiększenie mocy i momentu obrotowego silnika.

Chiptuning to proces modyfikacji oprogramowania sterującego silnikiem w celu uzyskania lepszych osiągów. W przypadku Volkswagena Polo 1.0 TSI o mocy 95KM, po przeprowadzeniu chiptuningu, osiągnięto wzrost mocy do 123KM oraz momentu obrotowego wynoszącego 260Nm. To oznacza, że samochód staje się bardziej dynamiczny, zwiększa się jego przyspieszenie, a manewry wyprzedzania stają się jeszcze bardziej pewne.

Proces chiptuningu polega na zmianie parametrów oprogramowania silnika, takich jak parametry paliwowe, sterowanie turbosprężarką czy moment zapłonu. Te zmiany pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie potencjału silnika, zwiększając zarówno moc, jak i moment obrotowy. Warto jednak pamiętać, że chiptuning powinien być przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę, który zapewni odpowiednie dopasowanie parametrów do konkretnego silnika i warunków pracy, a wprowadzone zmiany zbada na profesjonalnej hamowni.

Podsumowując, chiptuning Volkswagena Polo 1.0 TSI 95KM, który zwiększył moc do 123KM i moment obrotowy do 260Nm, może być fascynującą opcją dla kierowców poszukujących większej wydajności i sportowego charakteru swojego samochodu.

 

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook