Language
Aktualności

Chip tuning BMW 518d 150KM

3.08.2023 15:30
przez V-tech Tuning
Chiptuning BMW 518d F11 150KM

Chiptuning BMW F11 518d 150KM, z dwulitrowym silnikiem B47 o seryjnej mocy zablokowanej na poziomie 150KM, przynosi szereg zalet, które mogą uczynić to auto jeszcze bardziej atrakcyjnym dla kierowców.

Zwiększenie mocy silnika ze 165KM (tyle zmierzyliśmy na hamowni) do 230KM oznacza znaczną poprawę osiągów pojazdu. Zwiększona moc pozwala na szybsze przyspieszenie, co jest szczególnie przydatne podczas dynamicznej jazdy na autostradach czy wyprzedzania na drogach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki temu, to BMW serii 5 staje się bezpieczniejsze i potrafi lepiej sprostać różnym sytuacjom, które można napotkać na drodze.

Wzrost momentu obrotowego ze zmierzonych 373Nm do 463Nm sprawia, że pojazd staje się bardziej elastyczny. Wyższy moment obrotowy pozwala na lepsze pokonywanie wzniesień, umożliwia swobodniejsze wyprzedzanie, a także pozytywnie wpływa na zachowanie auta podczas jazdy z dużym obciążeniem. To przekłada się na większy komfort i pewność za kierownicą, niezależnie od warunków drogowych.

Chiptuning może wpłynąć na poprawę zużycia paliwa. Oczywiście, zwiększenie mocy i momentu obrotowego może zachęcać do bardziej dynamicznej jazdy, ale odpowiednio dostrojone parametry silnika mogą zapewnić podobne, a nawet lepsze wyniki w kwestii zużycia paliwa przy zachowaniu umiarkowanego stylu jazdy. To przekłada się na oszczędności na stacji benzynowej i bardziej przyjazne środowisku użytkowanie pojazdu.

Podsumowując, chiptuning BMW F11 518d 150KM przynosi znaczące korzyści. Poprawa osiągów, elastyczności i zużycia paliwa sprawia, że auto staje się jeszcze bardziej wszechstronne i zadowalające w codziennym użytkowaniu.

Zawsze warto skorzystać z profesjonalnych usług specjalisty w zakresie chiptuningu, aby zapewnić odpowiednie dostrojenie i bezpieczne zwiększenie osiągów pojazdu.

Skontaktuj się z nami - Twój samochód też może zyskać dodatkową moc.

Zmierzone na hamowni: 165 KM / 373 Nm
Chip Tuning V-tech: 230 KM / 463 Nm

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook