Language
Blog

Powerboxy - tuning aut na gwarancji

3.01.2017 11:01
przez V-tech Tuning

Chip tuning samochodu na gwarancji jest możliwy bez ryzyka jej utraty – za pomocą modułów Powerbox - podobnie bezpieczny chip tuning samochodu w leasingu czy auta firmowego. Zwiększają one moc i moment obrotowy, podobnie jak chip tuning, jednak wpinane są w fabryczne złącza i nie wymagają przeprogramowania sterownika silnika. Powerbox można łatwo założyć i zdemontować. Wersje z bluetooth mogą być sterowane z Android i iPhone.

Powerboxy są strojone przez nas na hamowni. Kupując Powerbox otrzymamy już wersję wystrojoną (użytkownik może założyć go samemu, lub w warsztacie samochodowym).

Otrzymujemy bardzo dużo zapytań o rzeczywiste przyrosty mocy i momentu obrotowego z Powerboxem – dlatego poniżej zebraliśmy najpopularniejsze wykresy przyrostów mocy i momentu obrotowego dla Powerboxów:

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook