Language
  • V-tech Tuning
  • Aktualności
  • Poszerzenie oferty o chiptuning i ekotuning w warsztatach samochodowych - pomysł na lepszy biznes
Blog

Poszerzenie oferty o chiptuning i ekotuning w warsztatach samochodowych - pomysł na lepszy biznes

3.01.2012 14:34
przez V-tech Tuning

Jeżeli prowadzisz warsztat samochodowy, to wiesz, jak ważne jest, aby klient, który przyjeżdża na naprawę samochodu, skorzystał z możliwie szerokiej gamy usług. Niejednokrotnie sam zastanawiałeś się, co dodać jeszcze do oferty, jak zachęcić klientów do tego, aby wracali i co zrobić, aby Twój warsztat był postrzegany jako profesjonalny i najlepszy w okolicy.

Na pewno polegasz na dużych dostawcach części zamiennych. Niejednokrotnie są oni tańsi niż mali importerzy. Oferują też towar lepszy jakościowo, towar, który w przypadku niewykorzystania możesz zwrócić. Towar, którego nie musisz trzymać na magazynie, bo jest dostępny w każdym momencie, przez zamówienie internetowe czy telefon. Zwykle najtańsi dostawcy nie są w stanie zaoferować niczego, poza ceną – ale niejednokrotnie jest to złudna oszczędność, bo zamiast markowej części dostaniesz chiński zamiennik.

Dziś każde auto ma komputerowo sterowany system wtryskowy. Jeżeli nie masz w warsztacie jakiejkolwiek, choćby uniwersalnej diagnostyki komputerowej to dużo tracisz. Przypuszczalnie jednak ją masz. Czemu nie zrobić kroku dalej? Pomysł na biznes to dodanie do oferty możliwości zwiększenia mocy silnika (chiptuning), obniżenie zużycia paliwa (ekotuning), czy wreszcie usuwanie filtrów DPF i FAP, czy korekty konfiguracji auta (przykładowo zmiany w obsłudze błędów, kasowanie kontrolki błędów, re-konfiguracja samochodu).

Wybierając V-tech jako dostawcę technologii, możesz liczyć na wsparcie zarówno szkoleniami, wiedzą i radą, jak również reklamą oraz promocją czy nawet leasingiem na potrzebne urządzenia. Gwarancją sukcesu są: globalna gwarancja (usługi, jakie będziesz świadczył, będą miały gwarancję w całej Polsce) czy program lojalnościowy dla przedstawicieli, gotowe materiały promocyjne, duże zniżki na zakup programatorów (Byteshooter, KESS, CMD i innych) oraz doskonałe ceny na hamownie podwoziowe zarówno mobilne, jak i duże 4×4 (Wybór modeli hamowni jest tutaj: vtechdyno.eu).

Potrzebujesz oczywiście pomocy przy kompletowaniu sprzętu i szkoleń doskonalących umiejętności tak, aby zostać nie tylko mechanikiem czy diagnostą, ale też tunerem. Pomożemy od A do Z – bo wiemy, czego będziesz potrzebował. Tak wiele firm stało się naszymi partnerami, że można powiedzieć, że coś to znaczy. V-tech to globalna marka bezpiecznego chip tuningu i ekotuningu oraz produkcji hamowni podwoziowych. Wszystko w jednym miejscu.

Skontaktuj się z nami, powiedz, jak wygląda Twoja sytuacja, gdzie i jak chciałbyś stać się partnerem sieci V-tech. Doradzimy i pomożemy.

Więcej na temat - Współpraca – wyposażenie warsztatów, szkolenia.

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook