Chip tuning Renault Megane 1.4 TCe 130 KM 96 kW

Marka:    Model:    Generacja:    Wersja:


Chip tuning Renault czyli podnoszenie mocy to możliwość udoskonalenia Twojego samochodu. Bezpieczny indywidualny chip tuning Renault w Krakowie, oraz we wszystkich naszych oddziałach w Polsce możliwy jest w każdej opcji mocowej. Wzrasta zarówno prędkość maksymalna, elastyczność jak i moc i moment obrotowy. Tuning wykonywany jest poprzez port diagnostyczny OBD. W wersjach z DPF oferujemy także wyłączenie i usunięcie filtra cząstek stałych DPF (nie przeszkadza to tuningowi). Ponadto zmniejszenie zużycia paliwa jako wariant tuningu dostępne jest do chip tuningu wszystkich modeli Renault. Nasze modyfikacje są bezpieczne dla silnika i nie zmniejszają trwałości silnika – mamy wiedza zbierana przez 18 lat pracy i profesjonalne obciążeniowe hamownie podwoziowe. Dla niektórych modeli istnieje także możliwość znaczniejszego zwiększania mocy przez wymianę turbosprężarki na wydajniejszą, zmianę intercoolera oraz inne modyfikacje mechaniczne układu dolotowego oraz wydechu. Do Renault dostępne są również zewnętrzne power boxy kontrolowane ze smartfona z Android albo iPhone. Uzyskują podobne efekty jak chip, ale bez ingerencji w samochód i mogą łatwo być usunięte przed wizytą w ASO. Moc silnika może być przełączana wówczas poprzez aplikację na telefonie, w czasie rzeczywistym, podczas pracy silnika. Zużycie paliwa Renault może zostać ograniczone również w wyniku podniesienia mocy, przede wszystkim w wyniku wzrostu sprawności. Zwiększenie mocy nie musi oznaczać zwiększonego zużycia paliwa i w zasadzie zależy od sposobu jazdy, choć możliwy jest eko tuning, który kładzie szczególny nacisk na niskie zużycie paliwa, ale bez znacznych przyrostów mocy i momentu obrotowego. Wykresy z hamowni zamieszczone są dla części wersji silnikowych, ale wciąż je dodajemy. Możesz skontaktować się z nami w sprawie szczegółowej oferty, wykresu z hamowni lub umów się aby tylko zmierzyć swój samochód na hamowni i porozmawiać o opcjach jego tuningu. Zadzwoń: 12 658 66 66.

Renault Megane 1.4 TCe 130 KM 96 kW

Oryginał Chip Tuning Power Box
Moc (przyrost mocy): 130 KM 152 KM (+22) 148 KM (+18)
96 kW 112 kW (+16) 109 kW (+13)
Moment obrotowy (przyrost momentu): 192 Nm 232 Nm (+40) 225 Nm (+33)
Prędkość maksymalna fabryczna i po tuningu: 200 kmh 210 kmh (+10)

Chip Tuning Renault Megane 1.4 TCe 130 KM 96 kW 152 KM (+22)

Chip Tuning Wykres z hamowni dla skrzyni manualnej:
Dostępne opcje:
wyłączenie limitera prędkości
Zasada modyfikacji:

Chip tuning Renault Megane 1.4 TCe 130 KM 96 kW polega na przeprogramowaniu sterownika silnika na nowe indywidualnie przygotowane ustawienia, dopasowane do konkretnego auta i zwiększające moc i moment obrotowy silnika a następnie na badaniu rezultatów na hamowni podwoziowej. Dodatkowe korzyści to lepsza praca silnika i większa elastyczność, wzrost dynamiki już od niskich obrotów i oszczędność paliwa przy umiarkowanym stylu jazdy.

Power Box Renault Megane 1.4 TCe 130 KM 96 kW 148 KM (+18)

PowerBox (Diesel box) Wykres z hamowni dla skrzyni manualnej:
Typ power boxa:
VT401200-005
Zdjęcie wtyczki:
Instrukcja montażu:
Zasada modyfikacji:

Power box Renault Megane 1.4 TCe 130 KM 96 kW to zewnętrzne urządzenie, wpinane w wiązkę silnika w oparciu o fabryczne wtyczki. Jest bezinwazyjne i każdy posiadacz może sam go wypiąć z auta i zapiąć powtórnie w kilka minut. Charakterystyki tuningowe power boxa dobierane są indywidualnie, tak samo jak w chip tuningu. Dodatkowe korzyści to większa elastyczność, wzrost dynamiki już od niskich obrotów i podobnie jak w chip tuningu - oszczędność paliwa przy umiarkowanym stylu jazdy.

Rozwiązania chip tuning, power box i oszczędzanie paliwa dla innych samochodów marki Renault, kliknij tutaj
Cofnij