Chip tuning Audi A4 2.0 TDI 140 KM 103 kW

Marka:    Model:    Generacja:    Wersja:


Chip tuning Audi jak również wyłączanie filtra cząstek stałych (usunięcie DPF) są możliwe we wszystkich silnikach Audi (od rocznika 1992, filtry DPF – od początku ich stosowania), do wszystkich silników TDI dostępne są także power boxy. Silniki benzynowe z turbo również mogą mieć zainstalowany power box albo chip tuning (1.8T, TFSI, TSI) , natomiast do silników wolnossących FSI oferujemy tylko chip tuning. Oferta chip tuningu na hamowni oraz usuwania filtrów cząstek stałych (wyłączania DPF) dostępna jest w naszych oddziałach w całej Polsce. Posiadamy rozwiązania chip tuningu także dla aut na gwarancji. Dla większości Audi chip tuning odbywa się poprzez złącze diagnostyczne (gniazdo OBD). Gwarancja na usługę obowiązuje w całej sieci V-Tech w Polsce jak również za granicą u każdego przedstawiciela naszej marki.  Podkreślenia wymaga fakt, że silniki TDI charakteryzują się bardzo często dużo wyższą wartością momentu obrotowego niż podaje producent. Nasz katalog rozwiązań chip tuningu zawiera dane fabrycznych specyfikacji zestawione z rezultatami jakie udało nam się uzyskać po tuningu w pomiarach na hamowni podwoziowej - to powoduje, że podane przyrosty momentu obrotowego mogą wydawać się zbyt duże, jednakże po uwzględnieniu rzeczywistej - a nie katalogowej - jego wartości różnice stają się jak najbardziej realne. Zwiększenie mocy nie oznacza zwiększonego zużycia paliwa i w zasadzie zależy od sposobu jazdy, choć dostępny jest eko tuning, który kładzie szczególny nacisk na ograniczenie zużycia paliwa, ale bez znacznych przyrostów osiągów. Wykresy z hamowni zamieszczone są dla niektórych wersji silnikowych, ale ciągle je uzupełniamy. Możesz skontaktować się z nami w sprawie szczegółowej oferty tuningu dla Twojego Audi, wykresu z hamowni lub umów się aby tylko zmierzyć swój samochód na hamowni i porozmawiać o możliwościach jego tuningu. Zadzwoń: 12 658 66 66.

Audi A4 2.0 TDI 140 KM 103 kW

Oryginał Chip Tuning Power Box
Moc (przyrost mocy): 140 KM 176 KM (+36) 166 KM (+26)
103 kW 129 kW (+26) 122 kW (+19)
Moment obrotowy (przyrost momentu): 335 Nm 410 Nm (+75) 405 Nm (+70)
Prędkość maksymalna fabryczna i po tuningu:

Chip Tuning Audi A4 2.0 TDI 140 KM 103 kW 176 KM (+36)

Chip Tuning Wykres z hamowni dla skrzyni manualnej:
Chip Tuning Wykres z hamowni dla skrzyni automatycznej:
Dostępne opcje:
wyłączenie filtra cząstek stałych DPF/FAP, wyłączenie recyrkulacji spalin EGR, wyłączenie limitera prędkości, korekta dawki rozruchowej (startu na ciepłym silniku)
Zasada modyfikacji:

Chip tuning Audi A4 2.0 TDI 140 KM 103 kW polega na przeprogramowaniu sterownika silnika na nowe indywidualnie przygotowane ustawienia, dopasowane do konkretnego auta i zwiększające moc i moment obrotowy silnika a następnie na badaniu rezultatów na hamowni podwoziowej. Dodatkowe korzyści to lepsza praca silnika i większa elastyczność, wzrost dynamiki już od niskich obrotów i oszczędność paliwa przy umiarkowanym stylu jazdy.

Certyfikat Oryginalności wystawiany jest do każdego chiptuningu w całej sieci sprzedaży.

Zadzwoń aby umówić się na wizytę w Krakowie lub uzyskać informacje o najbliższym przedstawicielu V-tech: 12 6586666

Power Box Audi A4 2.0 TDI 140 KM 103 kW 166 KM (+26)

PowerBox (Diesel box) Wykres z hamowni dla skrzyni manualnej:
Typ power boxa:
VT401302
Zdjęcie wtyczki:
Komentarz:
Notice that some version are equipped with VT401301 connector type.
Zasada modyfikacji:

Power box Audi A4 2.0 TDI 140 KM 103 kW to zewnętrzne urządzenie, wpinane w wiązkę silnika w oparciu o fabryczne wtyczki. Jest bezinwazyjne i każdy posiadacz może sam go wypiąć z auta i zapiąć powtórnie w kilka minut. Charakterystyki tuningowe power boxa dobierane są indywidualnie, tak samo jak w chip tuningu. Dodatkowe korzyści to większa elastyczność, wzrost dynamiki już od niskich obrotów i podobnie jak w chip tuningu - oszczędność paliwa przy umiarkowanym stylu jazdy.

Przejdź do sklepu

Cofnij :: ::